Alsó tagozat - A Miroslav Krleza Horvát Iskolaközpont hivatalos honlapja

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Iskola > Pécs > Osztályaink 2018

1.A osztály
osztályfőnök: Cahut Márta

1. Ádám Dusán
2. Bodnár Kadosa Bulcsú
3. Böröcz Lili Anna
4. Cserneczky Tamás

5. Dolgos Janka
6. Gál Kristóf
7. Gérnyi Kende Csongor
8. Gulyás Eszter Gréta

9. Kassanin Mirna
10. Krizsics Milán
11. Lövényi Márk
12. Mészáros Hanna Luca

13. Perjás Noel
14. Perjás Soma
15. Rác Nimród Roland
16. Sztanics Adél Veronika

1.B osztály
osztályfőnök: Daszkalov Diána

1. Bolla Oszkár Gábor
2. Deme Zsombor Hunor
3. Fendt Máté
4. Gyömbér Zóra

5. Hamvas Alíz
6. Kovácsevics Dominik
7. Kovácsevics Lili
8. Krekó Anna

9. Marijancic Bruno
10. Pethő Anna
11. Szokolovics Szabolcs Gorán
12. Udvarácz András

13. Végh Damján Dániel
14. Winger Levente Vince
15. Zsifkó Zora

2.A osztály
osztályfőnök: Iljazović Alisa

1. Aczél Ádám
2. Bosnyák Léda
3. Horváth Márton
4. Jakab Álmos
5. Keszthelyi Áron
6. Kolarics Dorka
7. Kun Liliána
8. Mészáros Anna Terézia
9. Monori Liza Amira
10. Ott Miklós Matija
11. Páiger Lili
12. Péli Regina Sára

13. Schützenhofer Zora
14. Szentirmai Péter
15. Szokolovics Mirkó
16. Szokolovics Zsombor
17. Szrága Virág
18. Tóth Ármin Benedek

19. Tóth Barbara Réka
20. Udvarácz Anna Luca
21. Várhelyi Nimród
22. Winger János Gergő

2.B osztály
osztályfőnök: Kustráné Szigecsán Erika

1. Andrasek Szabolcs
2. Bereczki Áron
3. Berisa Paula
4. Bosnyák Milán Miron
5. Bőhm Veszna Sarolta
6. Csiba Dániel
7. Gyulai Kirill Krisztián
8. Jeránt Péter György
9. Kovács Gergely
10. Kozarics Jasna
11. Liszli István Milán
12. Martin Csenge

13. Németh Gergő
14. Nevelős Mihály Miroszlav
15. Orlovics Dusán
16. Papp Dóra
17. Popovics Bojana
18. Szabó Anna Veronika

19. Takács Inez
20. Taragyia Damir
21. Tóth Hanna
22. Zsifkovics Paula

3.A osztály
osztályfőnök: Gulyásné Győri Éva

1. Dudás Gorán Márk
2. Erdei Viola
3. Fekete Hunor
4. Gáll Natália Panna

5. Gróf Olívia
6. Gyulai Kíra Viktória
7. Horváth Máté
8. Ipacs András László

9. Jeránt Ágnes
10. Nagy Ádám
11. Nagy Szofia
12. Resál Botond

13. Sztanics Réka Borbála
14. Zsifkó Míra

3.B osztály
osztályfőnök: Molnár Szilvia

1. Andruskó Adrián
2. Bánki Nikolett
3. Bobány Betta Gréta
4. Dolmány András
5. Dömötör Attila

6. Erman Eva (Jeva)
7. Farkas Csenge
8. Hansen Marcus
9. Kántor Míra
10. Kárpáti Gordon Szabolcs

11. Kerekes Noel
12. Kitanics Mirkó
13. Krizsics Milán
14. Orbán Mihály Máté
15. Radák Erik Adrián

16. Sörös Olívia
17. Szebényi Zóra
18. Zeller-Ádámcsók Hunor

4.A osztály
osztályfőnök: Somogyvárácz Szilvia

1. Baka Boldizsár
2. Barta Fanni
3. Filákovity Dana Klára
4. Hári Darkó Dárius

5. Horváth-Bencze Maja
6. Krausz Zara
7. Marosi Mirjana
8. Mészáros Janka

9. Mogyorósi Míra
10. Papp Míra
11. Szabó Fanni
12. Tóth-Dékány Barnabás

13. Végh Márton Demeter
14. Zsifkovics Milán

4.B osztály
osztályfőnök: Daszkalov Ivánné

 
1. Bawiec Árpád
2. Divják Dejan
3. Fenyvesi Gréta
4. Fuchs Diána

5. Gomorka Zamira
6. Hevesi Bodza Barbara
7. Juhász Márk Csongor
8. Kondricz András Bese

9. Krizmanics Zóra
10. Kustra Milován Attila
11. Lévai Lara Fanni
12. Markovics Nóra

13. Nagy Márk
14. Simai Mirjana Anna
15. Török János Tamás

Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz