Velika mi je radost što danas, na kraju ljeta, na prvi dan jeseni, ponovno mogu stajati pred vama u Hrvatskoj školi Miroslava Krleže i zajedno s vama pozdraviti novu školsku godinu.
Maturanti naše gimnazije i ove su godine sudjelovali na tradicionalnom maturalnom putovanju koje već gotovo dvadeset i pet godina predstavlja poseban dio našega školskog identiteta.
Kada dođemo do kraja jedne školske godine, prirodno je da se na trenutak zaustavimo.
Hrvatska škola Miroslava Krleže nije bila samo mjesto gdje se ispunjavaju nastavni ciljevi.
