+36 72 252 657 | 7624 Pécs, Szigeti út 97.

ápr. 27, 2023 66times

Labdarúgás városi döntő

A II. korcsoportos labdarúgó Diákolimpián iskolánk csapata 1. helyezést ért el a pécsi városi/körzeti döntőn.

A csoportkörben elért négy győzelem a Köztér és a Jókai iskolák ellen, melyet az iskolánk műfüves pályáján játszottunk, a PMFC edzőközpontjában rendezett körzeti döntőn nagyon jó játékkal két győzelmet elérve ( Kozármislenyt 6:1, Pécsváradot 8:2 arányba legyőzve) 1. helyezést értünk el. Ezzel kiharcolva a megyei döntőn való szereplést, melyet május 5.-én rendeznek. A csapat tagjai: Aczél Ábel, Csiba Máté, Gyurics Iván, Hodossi Zétény, Kolarics Bercel, Kovács Áron, Simai Milán, Szebényi András, Szrága Áron, Tátrai Gorán. Gratulálunk és sok sikert a megyei döntőn.

Last modified on péntek, 28 április 2023 12:37
Az olal tetejére
JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework