+36 72 252 657 | 7624 Pécs, Szigeti út 97.

nov. 29, 2023 123times

Hetedikesek zágrábi kirándulása

November 20-24-ig 7.a és 7.b osztályos tanulóink, Kovacsevicsné Horvát Valéria és Murinyi Mirjana tanárnők kíséretében, diákcsereprogram keretében a zágrábi Miroslava Krleža Általános Iskola hetedik osztályos tanulóinál vendégeskedtek.

A gyerekek fele családnál, egy részük osztálytársaknál lett elszállásolva. A délelőtti órákban tanórákon, délután különféle közös programok vettek részt diákjaink: a Felsőváros, az Alsóvárosi és a Kaptol bejárása, a Zágrábi Városi Múzeum megtekintése, látogatás a Nikola Tesla Műszaki Múzeumban (planetárium, előadás Nikola Tesláról és találmányairól), séta a Maksimir parkban majd túra az állatkertben, az utolsó napon pedig meglátogatták Miroslav Krleža szülőházát és emlékszobrát. A gyerekek nagyon jól érezték magukat, sokat barátkoztak vendéglátóikkal, rengeteg élményekkel tértek haza. Jó alkalom volt ez diákjaink számára, hogy gyakorolhassák a horvát nyelvet a mindennapi életben. Ezúton szeretnénk megköszönni a Határon Túli Horvátok Országos Hivatalának támogatását a tanulmányi kirándulás megvalósításában.

Last modified on vasárnap, 17 december 2023 10:10

Related items

Zágráb nov. 29, 2023
Filmek éjszakája nov. 29, 2023
Szalagavató nov. 29, 2023
Mesemondó verseny nov. 29, 2023
Az olal tetejére
JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework