+36 72 252 657 | 7624 Pécs, Szigeti út 97.

ápr. 18, 2024 146times

Orahovica

A Miroslav Krleža Horvát Iskola 3.a. és 3.b. osztályos tanulói idén április 8. és 12. között tanulmányi kiránduláson voltak  a „Természet és Úszás Iskolájában”.

A természet iskolája Orahovicán működik, az eszéki Vöröskereszt Oktatási Központ valamint az eszéki Vijenac Általános Iskola együttműködésnek köszönhetően. Az oktatási központ komoly múlttal rendelkezik a természet iskolájának szervezésében, amelynek célja, hogy a diákoknak hasznos és kellemes oktatási, sport- és rekreációs, higiéniai és egészségügyi programokat nyújtson. Ez az együttműködés évek óta sikeres az intézmények között. Diákjaink programokban gazdag hetet tölthettek itt. Minden nap úsztak, kirándultak Orahovica városába, megismerhették Orahovicát és környékét, az úgynevezett Ranč-on a lovaglást is kipróbálhatták. Változatos esti programokat is szerveztek számukra, éjszakai úszást, pizsamapartit, melynek fénypontja a „Tehetségek” nevű záró est volt. Végül bemutathatták úszás tudásukat, amit diplomával jutalmaztak. Péntek délután diákjaink rengeteg élménnyel térhettek haza.

Last modified on csütörtök, 18 április 2024 17:05
Az olal tetejére
JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework